Dzisiaj spędziliśmy dzień realizując zajęcia z zakresu rehabilitacji społecznej, połączone ze zdobywaniem wiedzy na temat zwierząt orientalnych. Pierwszą połowę dnia spędziliśmy w ZOO Łódź z przewodnikiem po Orientarium, a później już sami z mapką w ręku oglądaliśmy zwierzęta
.
Druga część dnia wypełniona była Treningiem Ekonomicznym
, czyli to co lubimy najbardziej i integracją społeczną. Mile spędzone popołudnie w Manufaktura Łódź. Cieszymy się każdym wyjazdem, na którym możemy wykorzystać Nasze umiejętności społeczne, być samodzielni i uśmiechać się do ludzi
. To był dobry dzień ![]()
Wycieczka do Łodzi.
