Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego przy Fundacji Razem.

Wypożyczalnia oferuje sprzęt rehabilitacyjny. Osoby starsze i niepełnosprawne często wymagają specjalistycznych urządzeń, które ułatwiają im rehabilitację i poruszanie się. Nie każdy może pozwolić sobie na ich zakup. Nie zawsze też jest to konieczny wydatek, ponieważ potrzeby wspomnianych osób zmieniają się z wiekiem i stanem zdrowia. Często więc zamiast kupować, warto sprzęt wypożyczyć. Znajdziesz go u nas.

W naszej ofercie posiadamy:

• łóżka rehabilitacyjne
  • materace przeciwodleżynowe
  • podnośniki rehabilitacyjne
  • koncentratory tlenu
  • wózki inwalidzkie
  • wózki toaletowe
  • szyny CPM Artromot
  • chodziki i balkoniki
  • kule łokciowe
  • laski – trójnogi i czwórnogi
  • ssaki medyczne
  • sprzęt do masażu
  • sprzęt do swiatłoterapii

Zapraszamy do kontaktu:

Monika Bąbol

605-923-490

97-200 Tomaszów Mazowiecki

ul. Polna 56a

e-mail: fundacjarazem.tm@wp.pl

Wypożyczalnia na Facebooku

Godziny otwarcia:

Pon- Pt. 7.00- 15.00

Cennik wypożyczalni (04.2023):

Najczęściej wypożyczane:

Szyna CPM Artromot K1

Niezbędna w rehabilitacji po zabiegach na stawach biodrowym i kolanowym oraz po kontuzjach. Skraca czas rekonwalescencji i jest niezastąpiona w szybkim powrocie do zdrowia.

Łóżko rehabilitacyjne Elbur 326

Łóżko przeznaczone jest do rehabilitacji i pielęgnacji pacjentów w domach i ośrodkach opiekuńczych, DPS-ach, jak i w szpitalach.

Koncentrator tlenu Philips

Urządzenie wykorzystywane w tzw. tlenoterapii domowej. Stanowi tańszą i bezpieczniejszą alternatywę dla butli ze sprężonym tlenem. Dostarcza pacjentowi powietrza ze zwiększoną zawartością tlenu.