Rehabilitacja

Pracownia rehabilitacyjna

Pracownia rehabilitacyjna jest dość skromną pracownią ale każdy znajdzie coś dla siebie. Można tu pojeździć na rowerkach, postepować  na steperze, poprawić ogólną sprawność na materacach, poćwiczyć na podwieszkach lub pobiegać na bieżni. W ciepłe dni możemy pograć w siatkówkę, porzucać do kosza lub zagrać w badmintona na świeżym powietrzu. Wykonywane ćwiczenia są dostosowane do jednostki chorobowej uczestnika i jego możliwości ruchowych. Każdy uczestnik ćwiczenia ma raz w tygodniu ale bez ograniczeń ruchowych. Efektem tego jest dobre samopoczucie, lepsza kondycja i polepszenie sprawności ruchowej.

_dsc9304.jpg